Plan centrum - Cafe Ina

Z zamiłowania do kawy w 2012 r. powstała, w sercu Gdyni palarnia kawy Cafe Ina, zrzeszając w swym gronie najlepszych specjalistów. Dzięki wysiłkowi naszego zespołu każdego dnia powstaje najlepszej jakości kawa palona. Codziennie przekładamy naszą pasję w pracę, która owocuje świeżo paloną kawą o przepięknym aromacie.

Niekwestionowanym atutem kawy pochodzącej z palarni Cafe Ina jest fakt, iż jest ona zawsze świeżo palona. Każdego dnia nasz roast master przygotowuje dla Państwa niezwykłe blendy oraz kawy jednorodne. Nie małym powodzeniem cieszy się także przygotowywana w palarni Cafe Ina kawa smakowa, która stanowi swoiste novum na rynku kaw.

Kawa prażona jest przez naszego roast mastera, który posiada wieloletnie doświadczenie, w specjalnie do tego przystosowanym piecu bębnowym w temperaturze 190 stopni Celsjusza.

Z milionów ton kawy produkowanej rocznie na świecie, kawa produkowana przez nas należy do najlepszych, gdyż wkładamy w nią całe serce i zaangażowanie.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ