Plan centrum - Toy Planet

TOY PLANET to jedyna w Polsce sieć sklepów oferująca tylko markowe zabawki. Działa w bardzo rozwojowej branży dziecięcej. Aktualnie sieć liczy ponad 30 salonów. Zlokalizowana głównie w centrach handlowych dużych miast. Skierowana przede wszystkim do wymagających Klientów ze średniej i wyższej klasy. Skutecznie konkuruje z wielkopowierzchniowymi sklepami głównie jakością oferty i wyjątkowo przyjaznym sposobem obsługi Klienta.

Fachowa i miła obsługa, nastawiona na potrzeby rozmówcy w bardzo szybki, i różny od innych sklepów, sposób pozyskuje nowych Klientów. W naszych sklepach Klient, ten Duży i Mały, nie jest anonimowy. Wręcz przeciwnie czuje się wyjątkowy. Właśnie tacy, stali i zadowoleni Klienci z kartą rabatową stanowią główny target naszej sieci. Wyjątkową jest także oferta do nich kierowana. Oprócz najbardziej znanych i reklamowanych marek przemysłu zabawkarskiego, które spotkać można na półkach każdego sklepu zabawkowego, dużą rolę w sprzedaży stanowią niszowe, inne niż wszystkie, zabawki importowane bezpośrednio przez operatora sieci.

Starannie dobieramy pozycje do oferty, zwracając szczególną uwagę na jakość zabawek i bezpieczeństwo korzystających z nich dzieci. Staramy się aby wszelkie nowości z chwilą ich debiutu na rynku znajdowały się także na naszych półkach. Oferta jaką znaleźć można w naszej sieci jest bardzo zróżnicowana cenowo, na każdą kieszeń i podzielona jest na kolekcje: Pierwsze Lata, Chłopcy, Dziewczęta, Gry i Puzzle, a pod względem wiekowym zaspakaja potrzeby dzieci do 14 roku życia.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ